Kompleksowa Obsługa Informatyczna

Obsługa Informatyczna sieci komputerowych w Warszawie.

Ciężko znaleźć w dzisiejszych czasach firmę lub placówkę edukacyjną, która nie posiada infrastruktury informatycznej, jest ona kluczowym elementem spinającym, niczym pajęcza sieć, wszystkie obszary działalności podmiotu. Dlatego skuteczna obsługa informatyczna i zapewnienie ciągłości jej pracy stało się koniecznością.

W ramach stałej zryczałtowanej stawki miesięcznej świadczymy kompleksową obsługę IT i opiekę nad całością sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem. Opiekujemy się pełną infrastrukturą sieciową (projektowanie i zarządzanie siecią komputerową), serwerownią (administrowanie serwerami) oraz wszystkimi urządzeniami końcowymi (usługi helpdesk). Rozumiemy, że sieć i jej poszczególne komponenty muszą działać w sposób ciągły, dlatego szybko reagujmy na wszelkie awarie.

Obejmujemy obsługą IT: serwery, zintegrowane bramy dostępowe (Unified Security Gateway), routery i przełączniki sieciowe, punkty dostępowe sieci bezprzewodowej, drukarki sieciowe i lokalne, komputery stacjonarne i mobilne z wszystkimi dystrybucjami Windows/Linux, systemy monitoringu, tablice multimedialne/dotykowe, projektory, systemy wideokonferencyjne i pozostały sprzęt audio wideo.

Nie wymieniliśmy urządzeń działających w Twojej sieci, zadzwoń, prawdopodobnie jesteśmy w stanie włączyć je w zakres naszych usług informatycznych.

Nasze zadania realizujemy w sposób zdalny, poprzez bezpieczne i szyfrowane połączenie bezpośrednie (wirtualne sieci prywatne VPN), bez udziału serwerów zewnętrznych. Wsparcie informatyczne firmy Logiton zwiększa niezawodność systemu i poprzez zdalną pomoc IT znacząco skraca czas rozwiązywania problemów i awarii. W razie potrzeby pojawiamy się na miejscu.

Punkt styku lokalnej sieci informatycznej z siecią Internet konfigurujemy z zachowaniem współczesnych zasad bezpieczeństwa IT. Wspieramy, administrujemy i monitorujemy wszystkie komponenty systemu informatycznego z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Świadczymy usługi pomocy informatycznej, tzw. helpdesk użytkownikom sieci, od prostych problemów instalacyjnych po problemy związane z kompatybilnością oprogramowania i sprzętowe. Jesteśmy uprzejmi i profesjonalni, naszym zadaniem jest pomoc informatyczna użytkownikowi w rozwiązaniu jego problemu.

Obsługa IT urządzeń informatycznych w Warszawie